Inzerce a sponzorství

Děkujeme za Váš zájem inzerovat na našem portále či podpořit náš spolek.

Postup a podmínky inzerce  pro veřejnost platné od 1.1. 2018 : 

Zájemce o inzerci, neváhejte se obrátit na redaktora webu (Mgr. V. Mikešovou, kontakt : logopedie@email.cz) se svou představou či návrhem materiálu, který máte zájem inzerovat. Po odsouhlasení redaktorem uhraďte na účet spolku 222685359/0800 stanovenou částku v Kč, do zprávy příjemci uveďte své jméno + „INZERCE”.  

Hospodářka (Mgr. I. Bajtlerová, kontakt : bajtlerova@aklcr.cz) po obdržení částky na účet podává zprávu redaktorovi – inzerce bude zveřejněna do 7 dnů po oznámení. Platnost inzerce je garantována do konce roku 2018.

Prosím uveďte, zda máte požadavek na fakturu. Nejsme plátci DPH.

O konečné podobě inzerátu rozhoduje webredaktor. Pokud se ale v době platnosti inzerátu změní konkrétní inzerované údaje (např. adresa, telefon), je možno u něj požádat o dodatečnou změnu. Zadavatel inzerce odpovídá za správnost poskytnutých údajů a za souhlas s jejich zveřejněním. Zadavatel může poskytnout jen ty informace a materiály, k jejichž zveřejňování je oprávněn.

Ceník :

- Oznámení odborné akce se souhlasným stanoviskem AKL ČR : 0,- Kč (pokud už je uhrazen poplatek za souhl. stanovisko 500,-  Kč)

- Oznámení odborné akce bez souhlasného stanoviska  AKL ČR : 500,- Kč

- Zápis do sekce Literatura : 500,- Kč

- Zápis do sekce Pomůcky : 500,- Kč

- Vložení inzerátu do sekce Volná pracovní místa : 100,- Kč

- Vložení inzerátu do sekce Hledám pracovní místo : 0,- Kč

Sponzorství :

S Vašimi návrhy se, prosím, též obracejte na redaktora webu, Váš podnět bude projednán na nejbližším zasedání Rady AKL ČR, z.s.

Podmínky inzerce pro členy AKL ČR :

Prosím, sledujte interní informace (zápisy ze zasedání Rady AKL ČR).

 

Změna vyhrazena.