Volná místa v oboru

Brno + Březejec, Centrum Kocianka (vloženo: 13. 8. 2018)

, kontakt:

Požadujeme:

- VŠ vzdělání v oboru logopedie

- praxe v oboru klinické logopedie minimálně 5 let

- atestaci v oboru

- empatie, trpělivost, pečlivost a zodpovědnost

- zájem o práci s handicapovanými uživateli a jejich rodinami

Popis pracovní pozice:

- pozice je koncipována jako garant pro klinickou logopedii v rámci našeho zařízení

- provádění vyšetřovacích a diagnostických postupů v oblasti logopedie

- vedení výcvikových programů, hodnocení jejich účinnosti

- prevence, poradenství, léčba, reedukace a rehabilitace zjištěných poruch vad řeči a hlasu

- úzká spolupráce s rodiči uživatelů

- spolupráce se školami a školskými zařízeními

Nabízíme:

- možnost seberealizace na náročné a zajímavé pozici

- skvěle fungující, profesionální a podpůrný kolektiv

- nástup od 1 .8. 2018 (popř. dle dohody)

- úvazek dle dohody

- zázemí stabilní organizace

- podporu dalšího profesního rozvoje a sebevzdělávání

- širokou podporu kulturních a sportovních aktivit – bazén, sauna, možnost čerpat podporu z fondu kulturních a sociálních potřeb (příspěvky na kulturní a sportovní akce, vitamínové balíčky aj.)

- podporu vzdělávání a profesního seberozvoje

- 25 dnů dovolené

- 3 sick days ročně

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete svůj životopis spolu s průvodním dopisem na uvedený email.

lenka.havlatova@kocianka.cz

Vkládat inzeráty mohou pouze registrovaní členové AKL, přihlaste se prosím zde