Výrobci a prodejci pomůcek: AUTISMUS - Jak pracovat s dětmi a dospívajícími s PAS

Průvodce, Pracovní kniha 1 a Pracovní kniha 2, celkem 448 stran. Komplexní manuál a rádce při inkluzivním vzdělávání pro pedagogy v MŠ a ZŠ, terapeuty a rodiče dětí s autismem. Samotný autismus vysvětluje publikace dopodrobna a zdařile s využitím mnoha konkrétních příkladů, navíc poskytuje úplný návod k tomu, jak v zapojení dítěte s autismem do běžného vzdělávacího procesu postupovat.

Bonus: Všechny pracovní listy z knih a další rozšiřující pracovní materiály a informace lze po zadání kódu z knihy stahovat ve formátu pdf na webových stránkách Nakladatelství Logos.


Publikace je rozdělena do tří knih. V teoretické části Průvodce jsou shrnuty dosavadní znalosti o poruchách autistického spektra a osvětleny metodologické principy, které tvoří základ edukační intervence, a také různé aspekty dětí s autismem. Navazující Pracovní knihy 1 a 2 nabízejí bohatou škálu praktických materiálů rozdělených do oblastí potřebné intervence. Kniha je určena především pedagogům, nicméně bude neocenitelným zdrojem materiálů i pro psychiatry, psychology či speciální pedagogy, stejně jako pro samotné rodiče autistických dětí, kteří se často stávají v přístupu ke svému dítěti odborníky nejkompetentnějšími.

Bibliografické údaje

Vydavatelská značka: Nakladatelství Logos
Jazyk: česky
Pořadí vydání: 1.
Rok a měsíc vydání: 2017/07
Počet stran: 448
Typ, vazba: Kniha, paperback
Formát, hmotnost: 196 × 265 mm, 1156 gISBN: 978-80- 906707-1- 6
EAN: 9 788090 670716
Autor: LucioCottini, Giacomo Vivanti
Název: Autismus. Průvodce, Pracovní kniha 1, Pracovní kniha 2
Vydavatelská značka: Nakladatelství Logos

 

 

 


Zpět