Volná místa v oboru

Brno, Centrum Kociánka (vloženo: 14. 10. 2021)

Mgr. Hana Linhartová, kontakt: , www.centrumkocianka.cz

Do našeho týmu v Brně hledáme klinického logopeda/ logopeda na plný úvazek jako zástup za mateřskou dovolenou. Centrum Kociánka je příspěvková organizace zřizována Ministerstvem práce a sociálních věcí, působí v oblasti pomoci osobám se zdravotním postižením.

Požadujeme:
- VŠ vzdělání v oboru logopedie se SZZ z logopedie a surdopedie
- praxe je výhodou, ale uvítáme i šikovného absolventa, možnost garance předatestační přípravy
- empatii, trpělivost, pečlivost a zodpovědnost
- zájem o práci s handicapovanými uživateli a jejich rodinami

Popis pracovní pozice:
- zajištění včasných rehabilitačních, diagnostických, terapeutických a organizačních opatření směřujících k rozvoji komunikace a bezpečnosti polykání
- vedení zdravotní dokumentace, vypracování zpráv pro správní orgány a lékaře
- zajištění obsluhy logopedických programů a speciálních pomůcek
- multidisciplinární spolupráce za účelem integrace uživatele a zlepšení stavu
- úzká spolupráce s rodiči uživatelů

Nabízíme:
- možnost seberealizace na náročné a zajímavé pozici
- skvěle fungující, profesionální a podpůrný kolektiv
- vybavenou logopedickou ambulanci speciálními pomůckami
- nástup možný dle dohody
- úvazek 1,0
- zázemí stabilní organizace
- podporu dalšího profesního rozvoje a sebevzdělávání
- širokou podporu kulturních a sportovních aktivit – bazén, sauna, možnost čerpat podporu z fondu kulturních a sociálních potřeb (příspěvky na kulturní a sportovní akce, vitamíny a doplňky stravy, knihy, wellness, dentální hygiena, aj.)
- podporu vzdělávání a profesního seberozvoje
- 25 dnů dovolené
- 3 sick days ročně

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete svůj životopis spolu s průvodním dopisem na email: lenka.havlatova@kocianka.cz.

Vkládat inzeráty mohou pouze registrovaní členové AKL, přihlaste se prosím zde