Volná místa v oboru

Praha 9, LogArte s .r. o. (vloženo: 2. 9. 2022)

Mgr. Lucie Krejčová, kontakt: , www.logarte.cz

Rozšiřujeme tým soukromé ambulance klinické logopedie LogArte CentrUm v Praze 9.
Hledáme klinického logopeda / logopeda na částečný (s možností růstu do 1,0) nebo plný úvazek.

Možnost nástupu ihned

Nabízíme
- Částečný/Plný pracovní úvazek
- Seberealizaci v příjemném pracovním prostředí
- Terapeutickou práce v zavedené praxi
- Pracovní smlouva na dobu neurčitou

Benefity k platu
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky
- Telefon s tarifem neomezeného volání v ČR s internetem
- Možnost týmové spolupráce s kolegyněmi logopedkami a dalšími specialisty
- Podpora v dalším vzdělávání a profesním rozvoji
- Možnost poskytnutí garance v rámci předatestační přípravy

Pracovní náplň
- Diagnostika a samostatné terapeutické vedení dětských i dospělých klientů v širokém spektru logopedických problematik
- Důsledné vedení zdravotnické dokumentace
- Konzultace pacientů v rámci týmové spolupráce

Požadavky
- Schopnost komplexního přístupu ke klientům
- Komunikativnost a příjemné vystupování
- Schopnost samostatné práce
- Ochota k dalšímu vzdělávání v oblasti klinické logopedie
- Schopnost týmové spolupráce (blízká spolupráce s dalšími specialisty)
- Zdravotní způsobilost a občanská bezúhonnost

Výhodou (absolvované kurzy, používané přístupy v terapii apod.)
- Atestace z oboru klinická logopedie
- Kurzy MUDr. Kučery
- Kurz Terapie orální pozice, Myofunkční terapie

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis s motivačním dopisem na adresu lucie@logarte.cz

Na nového kolegu či kolegyni se za LogArte CentrUm těší Lucie Krejčová

Vkládat inzeráty mohou pouze registrovaní členové AKL, přihlaste se prosím zde