Spolupráce při vyplnění dotazníku projektu COST - poslední dny

Spolupráce při vyplnění dotazníku projektu COST - poslední dny

prosba o vyplnění mezinárodního dotazníku, který se týká poskytování terapie a intervence u dětí s vývojovými poruchami jazyka jako je vývojová dysfázie, do tohoto pátku 13.10.2017


Vážené kolegyně, vážení kolegové,

před časem jste dostali prosbu o vyplnění dotazníku, který se týká poskytování terapie a intervence u dětí s vývojovými poruchami jazyka jako je vývojová dysfázie. Výzva měla dobrou odezvu, ale dovolujeme si vás oslovit ještě jednou: pokud jste po první výzvě neměli čas nebo příležitost se k vyplňování dostat, je ještě čas do 13. října, tedy do pátku tohoto týdne. Dotazník je elektronický a je umístěn na této webové adrese:

https://www.surveymonkey.co.uk/r/COSTActionIS1406_Practitioner_Survey_Ceska_Verze

Děkujeme za spolupráci, níže si dovoluji zopakovat doplňující informace o dotazníku. Přiložen je též průvodní dopis od organizátora akce.

Se srdečným pozdravem,

doc. PhDr. Filip Smolík, Ph.D.

zástupce ČR v řidicím výboru akce COST IS1406

Psychologický ústav AV ČR

Hybernská 8

110 00 Praha 1 – Nové Město

 

Jde o mezinárodní projekt, jehož cílem je zmapovat shody a rozdíly mezi praxí v terapii vývojových poruch jazyka/řeči v různých zemích Evropy. Do projektu je zapojeno 30 evropských zemí.

Dotazník vznikl v rámci celoevropské výzkumné sítě COST IS1406 a na jeho vytvoření se podíleli výzkumnící a praktici ze všech zúčastněných zemí. Dotazník má přes 50 otázek a jeho vyplnění zabere asi 40-50 minut. Vyplněním dotazníku získáme důležité údaje pro porovnání praxe v ošetřováníjazykových poruch v různých evropských zemích, což jak doufáme usnandí mezinárodní spolupráci a přenos nově vyvíjených postupů a metod v terapii mezi jednotlivými zeměmi.

Dotazník je plně anonmymní, idnetita vyplňujících odborníků není zjišťována. Poslední termín pro vyplnění je 6. října, ale prosíme o vyplnění co nejdříve, abychom měli přehled o tom, kolik odpovědí se nám shromažďuje.

Podrobnější informace najdete  dopisu předsedy řídicího výboru sítě prof. Jamese Lawa z University of Newcastle. Vaše účast významně připspěje k tomu, aby mezinárodní programy mohly být užitečné i pro české děti s vývojovými poruchami jazyka a odborníky, kteří o ně pečují.

Předem děkuji za Vaši účast a spolupráci!

 

Průvodní dopis organozátora akce- ke stažení zde

10. 10. 2017

Zpět