Volná místa v oboru

Praha 4, Domov pro seniory Háje, (vloženo: 16. 6. 2022)

Lucie Maňáková, kontakt: , mobil: T +420 271 198 523 M+420 734 264 877, http://www.dshaje.cz

Domov pro seniory Háje,  příspěvková organizace

K Milíčovu 734/1, 149 00 Praha 4 – Háje

www.dshaje.cz

Domov pro seniory Háje vyhlašuje výběrové řízení na pozici LOGOPED/KA na částečný úvazek (formou DPP/DPČ)

Pracovní náplň

 Diagnostika a samostatné terapeutické vedení klientů (individuální i skupinové) v širokém spektru logopedických problematik klientů Domova pro seniory a denního stacionáře Parkinson,  konzultace pacientů v rámci týmové spolupráce.

Požadavky

 Odborná způsobilost k výkonu povolání logopeda,  schopnost komplexního přístupu ke klientům,  komunikativnost a příjemné vystupování,  praxe v obdobném zařízení a práce se seniory vítána,  sociální cítění,  kladný vztah k seniorům,  slušné vystupování,  schopnost samostatné i týmové spolupráce,  dobré komunikační schopnosti,  zodpovědný přístup a empatie,  schopnost samostatně řešit zadané úkoly,  zdravotní způsobilost,  trestní bezúhonnost,  flexibilitu.

Nabízíme:

 Smysluplnou práci v příjemném prostředí,  spolupráce na DPP/DPČ (2-3dny v týdnu),  odpovídající platové ohodnocení,  dotované stravování,  nástup ihned.

Pokud Vás náš inzerát zaujal a máte zájem stát se součástí našeho týmu, neváhejte nám co nejdříve zaslat svůj životopis spolu s motivačním dopisem na manakova@dshaje.cz. Děkujeme

Vkládat inzeráty mohou pouze registrovaní členové AKL, přihlaste se prosím zde