Výrobci a prodejci pomůcek: Logopedie Červenková

Mgr. Barbora Červenková ve svém e-shopu nabízí speciální logopedické pomůcky přinášející taktilní a proprioceptivní stimulaci. Aktuální nabídku naleznete na stránkách e-shopu.


Ráda bych Vás přivítala na nových  stránkách internetového  obchodu, ve kterém najdete speciální logopedické pomůcky přinášející  taktilní a proprioceptivní stimulaci díky níž dochází ke  zlepšení pohybu čelistí, jazykem a rty, pomůcky pro dechová cvičení  a  také pomůcky pro terapii senzitivity v orofaciální oblasti.

Tyto pomůcky jsou  navrženy a používány  světově známými  logopedy v rámci  terapeutického systému  OPT (Oral placement therapy) tj. Terapie orální pozice,  jehož představitely jsou  například  S.R. Johnson, D. Beckman,   D. Lowsky a další...

Jedná se především o různé typy logopedických vibrátorů s mnoha různými nádstavci, termostimulátory,  hierarchické sety slámek a píšťalek, spirometry, nosní píšťalky, různé pomůcky pro posílení stability a síly čelisti a pomůcky pro normalizaci senzitivity úst, které jsou běžně používány logopedy v USA, Anglii, Německu, Španělsku, Polsku i Honkongu.

Všechny děti jsou jedinečné, a ty, kterým jsou  určeny logopedické  pomůcky  ještě více. Proto je skvělé, že jim můžeme nabídnout široké spektrum specializovaných a moderních  pomůcek, které si děti obvykle velmi rychle oblíbí a mnohdy si ani neuvědomí, že jejich použití je vlastně logopedickým cvičením.

Odborníkům z řad terapeutů tedy přejeme mnoho úspěchů při jejich použití a rodičům  a dětem hodně zábavy.

Kontakt

Logopedie Červenková
Černého 837/26
Brno-Bystrc
635 00
Tel.: +420 777 132 247

URL URL: http://logopediecervenkova.cz


Zpět