Volná místa v oboru

České Budějovice, Centrum ARPIDA (vloženo: 5. 12. 2023)

Štěpánka Rešlová, Mgr, kontakt: , tel.: 385777013, mobil: 607621242

Do pracovního týmu centra ARPIDA v Českých Budějovicích hledáme logopeda/logopedku.

Náplň práce: Logopedická péče o děti s tělesným a kombinovaným postižením
Práce v multidisciplinárním týmu (logoped – pedagogický pracovník - fyzioterapeut – ergoterapeut – pracovník v sociálních službách), náprava řeči a komunikace, alternativní a augmentativní komunikace, náprava poruch při příjmu potravy.

Očekáváme: specializovanou způsobilost v oboru klinické logopedie nebo magisterské studium speciální pedagogiky (zakončené SZZ logopedie a surdopedie) a schopnost týmové spolupráce.

Nabízíme: práci na plný i částečný úvazek, 6 týdnů dovolené, spolupracující tým ucelené rehabilitace, příjemné pracovní prostředí, věkově pestrou cílovou skupinu, denní klienti centra Arpida i ambulantní klienti, kvalitní stravování ve vlastní jídelně.

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici zašlete svůj strukturovaný životopis s motivačním dopisem řediteli centra ARPIDA Mgr. Ing. Markovi Wohlgemuthovi na adresu: U Hvízdala 9, 370 11 České Budějovice, nebo na e-mailovou adresu: wohlgemuthm@arpida.cz

Vkládat inzeráty mohou pouze registrovaní členové AKL, přihlaste se prosím zde